Одржан семинар за библиотекаре

У Бањи Врујци одржан јe годишњи семинар за библиотекаре на тему „Облици и методи дигиталних комуникација у раду са младим корисницима библиотечких услуга“. Семинар је отворио др Дејан Масликовић, помоћник министра за дигитализацију културног наслеђа и савременог стваралаштва. У раду су учествовали проф. др Жељко Вучковић, декан Педагошког факултета у Сомбору, Универзитета у Новом Саду; др Адам Софронијевић, заменик управника Универзитетске библиотеке „Светозар Марковић“; Мирко С. Марковић, самостални библиотекар саветник и аутор семинара; дипл. инж. Вукосав Средојевић, Ит стручњак; Ирена Палечек Радмановић, академски сликар и дизајнер и видео линком – Ива Пезер Грковић, ГК Винковци (Република  Хрватска).