МЕСНА БИБЛИОТЕКА У БАШАИДУ

Војвођанска 95

Башаид 23316

e-пошта

Месна библиотека у Башаиду се припојила Народној библиотеци „Јован Поповић“ 24. јануара 1960. године. У фонду је имала 2.627 књига. Током година, број књига је порастао на преко 7.756  и све су на српском језику. Од тога 3365 дечјих књига.

Приступ фонду је слободан, распоред по УДК систему.

Књижничар Оливера Милин.

Радно време: 08,00-14:30 сати, прва субота у месецу од 08,00-13,00 сати

Посета основаца

У гостима су нам били ђаци нижих разреда Основне школе "1.октобар" Башаид.  Још једно, у низу дружења,испуњено смехом и добрим расположењем. Уз писање, цртање, игру и причу подсетили су се својих омиљених прича, јунака и њихових догодовштина. За успомену, остао је по неки леп цртеж, а под мишком су понели по једну књигу. А како је то све изгледало, забележили смо на неколико фотографија. Нашим другарима велики поздрав, очекујемо вас поново! Књига је ђаку најбољи друг.